no-img
JetC

جلوگیری از کاهش ارزش و ثبات قیمت ارزهای دیجیتال(کریپتو کارنسیها) با ورود طلا و نقره در معاملات کریپتوکارنسیها - JetC


JetC
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

جت باکس
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

جلوگیری از کاهش ارزش و ثبات قیمت ارزهای دیجیتال(کریپتو کارنسیها) با ورود طلا و نقره در معاملات کریپتوکارنسیها
zip
سپتامبر 28, 2018

جلوگیری از کاهش ارزش و ثبات قیمت ارزهای دیجیتال(کریپتو کارنسیها) با ورود طلا و نقره در معاملات کریپتوکارنسیها


سیستم پولی – مبتنی بر طلا ، ثبات قیمت را به سیستم رمزنگاری و جلوگیری از کاهش ارزش وارد می‌کند .

هدف از سیستم پولی مبتنی بر طلا ، آوردن ثبات قیمت به ارزهای رمزنگاری شده و جلوگیری از کاهش ارزش آن است .این شرکت می‌گوید که قبلا ً توجه بازیگران اصلی صنعت طلا را به خود جلب کرده‌است که در حدود ۶.۸ تریلیون دلار تنها در بازار طلای لندن ( ۷۰ درصد از حجم مبادلات جهانی ) تخمین زده می‌شود .

پس از استاندارد طلا که زمانی ارزش واحدهای پولی را در قرن بیستم تعریف کرد,سیستم پولی به سیاست‌های بانکداری مرکزی وابسته شد.تیم (Kinesis) تصمیم گرفت سیستم پولی کارا ، امن و عادلانه ” خود را براساس دو مورد از کالاها در جهان یعنی طلا و نقره ، ایجاد کند.

تقریبا ً ۱۵ تریلیون دلار طلا در هر سال مبادله می‌شود.ایجاد موارد استثنایی اما بکر برای سرمایه‌گذاری و مبادله در صورتی که طلا بتواند قابل بهره‌برداری باشد. (Thomas Coughlin) ، مدیر عامل (Kinesis) می‌گوید افزودن بازده به این مبادلات ، این پتانسیل را به صورت نمایی افزایش می‌دهد.

(Kinesis) ارز دیجیتال را بر پایه ۱ : ۱ بر سکه‌های طلا ( KAU ) و سکه های نقره ( kag ) عرضه می‌کند . زمانی که مصرف کنندگان ارز (Kinesis) را خریداری می‌کنند ، آن‌ها واقعا ً فلز واقعی را خریداری می‌کنند.مالکیت طلا با تکنولوژی بلاک چین (blockchain) دیجیتالی می‌شود که به کاربر اجازه می‌دهد تا واحد پول را در (Kinesis) الکترونیکی خود نگه دارد.کارت اعتباری (Kinesis) به مالک اجازه تبدیل فوری طلا و نقره به واحد پول فیات را می‌دهد و کریپتو کارنسی را در سراسر جهان به اجرا درمیاورد.این شرکت بر خلاف سایر کریپتو کارنسی ها، معاملات از طریق سیستم (Kinesis) به مدت دو یا سه ثانیه ، در نتیجه ی انشعاب از شبکه (Stellar) که قادر به تحمل بیش از ۳۰۰۰ معاملات در ثانیه می‌باشد ، انجام خواهد داد.(Kinesis) معتقد است که طلا و نقره می‌توانند در خریدها روز به روز مانند خرید یک فنجان قهوه و یا حتی خریدن یک خودرو به کار روند.علاوه بر پرداخت صورتحساب ، سیستم پولی (Kinesis) می‌تواند برای مدیریت پرداخت‌های بین‌المللی با نرخ‌های انتقال پایین ارایه‌شده توسط بانک‌ها و دیگر خدمات پرداخت بین‌المللی مورد استفاده قرار گیرد.

گزینه دیگر ارائه‌شده توسط این شبکه ، توانایی تجارت در بورس اوراق بهادار (Kinesis) است.ارز رمزنگاری شده  را می‌توان به طلا یا نقره فیزیکی انتقال داد زیرا این سیستم میزان ۰.۴۵ درصد را در زمانی که این‌ها بین دارندگان منتقل می‌شوند ،ذخیره می‌کند و در یک استخر برای توزیع مجدد به کاربران سیستم به شکل یک محصول ،جمع می‌شود.

(Kinesis) به وسیله بورس (Allocated Bullion Exchange)  تاسیس شد که اولین تبادل الکترونیکی و بین المللی برای فلزات با ارزش جسمی است.این یک شروع استثنایی است : زیرساخت گسترده و یک تبادل کامل عملیاتی که برای تجارت و ذخیره شمش‌های فیزیکی در هفت نقطه در سراسر دنیا ساخته شده‌است.(Kinesis) می‌گوید که راه‌اندازی جدید اما با تجربه می‌تواند یک دارایی ثابت و پایدار را براساس فن‌آوری بلاک چین به ارمغان بیاورد.

 

منبع:کوین تلگرافads

درباره نویسنده

افشین هاشم پور 9 نوشته در JetC دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *