no-img
JetC

دو دولت آمریكا به مقامات هند برای جذب اموال شركت های (BitConnect) كمك می كنند! - JetC


JetC
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

جت باکس
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

دو دولت آمریكا به مقامات هند برای جذب اموال شركت های (BitConnect) كمك می كنند!
zip
سپتامبر 12, 2018

دو دولت آمریكا به مقامات هند برای جذب اموال شركت های (BitConnect) كمك می كنند!


روزنامه تایمز 11 سپتامبر گزارش داد:مقامات دو ایالت ایالات متحده از اداره تحقیقات جنایی در هند خواستند تا مالکیت شرکت کنندگان بیت کوین،(BitConnect)را به دست بیاورند.

(BitConnect)که در ژانویه سال جاری عملیات خود را متوقف کرد، یک رمزنگاری مبنی بر منبع باز و یک برنامه سرمایه گذاری متهم به طرح(Ponzi)بود.اتهامات بر اساس سیستم ارجاعی چند سطح و وعده بازگشت نجومی سرمایه گذاری های مشتری بود.

ایالات متحده ایلینوی و آریزونا ازسازمان (CID)درخواست می کنند که مالکیت ماموریت ها را بگیرند,که مظنون به افزایش 41،000 کرور (حدود 5.6 میلیارد دلار) از سرمایه گذاران هستند.عمدتا پس از تخریب اسکناس های ارزشمند در جهت دولت مودی در سال 2016، بیشتر به این شرکت اختصاص یافت.سازمان (CID) ادعا می کند کسانی که در این شرکت ارز مجازی پس از (demonetization) سرمایه گذاری کرده اند مشکوک به پول شویی پول سیاه هستند.آژانس افزود که از سوی اداره اجرایی و مقامات,مالیات بر درآمد این سرمایه گذاران درخواست خواهد شد.

در ابتدا، طرح تقلب توسط تجار شیله های بات گزارش شد، که ادعا کردند توسط پلیس محلی ربوده شده و  ارزش9 کرور بیت کوین (1.2 میلیون دلار)ربوده شده است.

سازمان (CID) گفت:تحقیقات نشان می دهد که یک سرمایه گذاربعداز سرمایه گذاری به ارزش 2 کرور (275,000دلار) در (BitConnect) و بعد از اینکه شرکت در ژانویه 2017 بسته شد،او یک کارمند (BitConnect)را ربوده است,و بیت کوین ها، لایتکوئین ها را تحویل گرفته و پولی به ارزش 155 کرور (25 میلیون دلار) از او دریافت کرده است.

پس از پایان فعالیت های (BitConnect),تعدادی از کاربران در ایالات متحده یک پرونده دعوا علیه شرکت را به اجرا گذاشتند و به دنبال جبران خسارت های از دست رفته به مبلغ 771 هزار دلار هستند. این مجموعه ادعا می کند که نشانه های(BitConnect) اوراق بهادار ثبت نشده در طرح گسترده (Ponzi) است.

 

منبع:کوین تلگرافads

درباره نویسنده

افشین هاشم پور 8 نوشته در JetC دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *