no-img
JetC

معرفی لوایح حمایت از فن آوری بلاک چین و کریپتوکارنسی توسط عضو کنگره ایلات متحده - JetC


JetC
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

جت باکس
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

معرفی لوایح حمایت از فن آوری بلاک چین و کریپتوکارنسی توسط عضو کنگره ایلات متحده
zip
سپتامبر 23, 2018

معرفی لوایح حمایت از فن آوری بلاک چین و کریپتوکارنسی توسط عضو کنگره ایلات متحده


براساس خبر رسمی منتشر شده در ۲ سپتامبر ، تام امر نماینده ایالات‌متحده (R-MN) در حال برنامه‌ریزی برای معرفی سه لایحه جهت حمایت از فن‌آوری بلاک چین  و کریپتوکارنسی است .

این سه لایحه در آینده تحت عنوان قطعنامه حمایت از فن‌آوری دیجیتال و فن‌آوری بلاک چین، قانون تضمین قانونمند بلاک چین، و جایگاه امن برای مالیات دهندگان با قانون دارایی شاخه دار نامگذاری می‌شود.

این قانون بر حمایت و توسعه فن‌آوری بلاک چین و همچنین ایجاد یک جایگاه امن برای مالیات دهندگان با دارایی‌های دیجیتال متمرکز است .

این لوایح،دولت فدرال را به ارائه یک محیط قانونی ساده و محدود کردن جریمه علیه افرادی که دارایی‌های دیجیتال “شاخه دار ” را گزارش می‌دهند،تا زمانی که سرویس مالیات داخلی (IRS) راهنمایی رسمی در مورد ابزارهای مناسب گزارش دهی ارائه می‌کند،محدود خواهد کرد .

به گفته امر(Emmer) ، مالیات دهندگان تنها زمانی می‌توانند با قانون مطابقت داشته باشند که قانون روشن باشد . این نماینده بیشتر در مورد این طرح اظهار نظر کرد :ایالات‌متحده باید در اولویت بخشیدن به توسعه تکنولوژی بلاک چین و ایجاد فضایی باشد که بخش خصوصی آمریکا را قادر می‌سازد تا به نوآوری و رشد بیشتر منجر شود،به همین دلیل است که من این لوایح را معرفی می‌کنم .

علاوه بر این ،امر جایگاه ریاست انجمن بلاک چین کنگره،یک پلت فرم برای صنعت و همکاری دولت برای بررسی مفاهیم ارزهای دیجیتال را اتخاذ کرده‌است .با توجه به اعلام این خبر،این انجمن بر این باور است که یک رویکرد قانونگذاری از سوی سازمان ملل متحد به این فن‌آوری اجازه می‌دهد تا همان گونه که اینترنت تکامل داده شد،تکامل یابد .

در اوایل این هفته ، قانونگذاران آمریکا از سازمان مالیات داخلی (IRS) درخواست کردند که روشن سازی و هدایت جامع اخذ مالیات را مطرح کند.قانونگذاران استدلال می‌کنند که در حالی که (IRS) به طور فعالانه به مالیات دهندگان مجازات‌ها برای عدم انطباق با راهنمایی خود ادامه داده‌است،شکست آن برای معرفی یک چارچوب مالیاتی قوی‌تر مانع از توانایی مالیات دهندگان برای برآورده کردن تعهدات آن‌ها است .

همچنین این هفته،سایت کوین تلگراف گزارش داد که موسسه استانداردهای ملی آمریکا در حال بررسی مسائل بلاک چین و هوش مصنوعی (AI) در مسائل حقوقی بعدی خود و مجمع مشترک عضو است.بنا بر گزارش‌ها،شرکت کنندگان برنگرانی‌های قانونی و اخلاقی تمرکز خواهند کرد و کاربردهای واقعی فن‌آوری بلاک چین و هوش مصنوعی را مورد بررسی قرار خواهند داد.

 

منبع:کوین تلگرافads

درباره نویسنده

افشین هاشم پور 9 نوشته در JetC دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *